Hakkımızda

Burcu Sigorta 1995 yılında kurulmuş olup.  T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğin ‘ne T08515-JZ3J no ile levhaya kayıtlıdır. Merkez ve 2 şubesi ile 25,000 bin sigortalıya hizmet vermekte olup, tamamı yetkili ve konusunda uzman kadrosu ile faaliyet sürdürmektedir.

Tek işi sigortacılık olan şirketimiz tüm enerjisini sigortalılarına hizmet için harcamakta, tamamen sigortalılarımızın en iyi teminatı, en uygun rakama alabilmeleri için, detaylı risk analizi yaparak en doğru poliçeyi hazırlamak öncelikli prensibidir.

Sektörün önde gelen sigorta şirketleri ile çalışmaktadır.

AXA SİGORTA – AK SİGORTA – HDI SİGORTA – ALLİANZ SİGORTA – TÜRKİYE SİGORTA – ETHİCA SİGORTA ve SOMPO SİGORTA nın yetkili acentesidir.

Acenteliğimiz ;

İş yerleri Kurumsal Sigortalar

Bireysel Sigortalar

Oto Sigortaları

Sağlık ve Hayat Sigortaları

Bireysel Emeklilik Sigortalarında tam yetkilidir.

Çalıştığı sigorta şirketlerinden çeşitli başarı ödülleri almış ve hizmet kalitesini her zaman bir üste taşımayı hedeflemiştir.

Hasar durumun da hasarınızı eksiksiz ve hızlı,  bir şekilde alabilmeniz de, acente hayati önem taşımaktadır. Poliçenin hazırlanışın da,  doğru risk analizi ve ihtiyaca yönelik poliçe düzenlenmesi çok önemlidir.

İlkemiz :

 En doğru risk analizini yapmak - En doğru ve ekonomik poliçeyi hazırlamak - İhtiyaca göre poliçe seçimi yapmak -  Ulaşılabilir olmak - Hasar dan sonra süreci sonuna kadar takip etmek - Poliçe takibini yapmak

Bu yüzden ;

SİZ, ÇALIŞARAK VAR ETTİĞİNİZ DEĞERLERİ YÜKSELTMEK, BİZ, BU DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN VARIZ

Burcu Sigorta Aracılığı Ltd Şti

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(545)423-5393